Koncerty laserowe

Koncerty laserowe

Koncert laserowy to połączenie projekcji laserowej specjalnie przygotowanej do wykonywanych utworów przez muzyków na żywo. Jest to niespotykana forma koncertu która może uatrakcyjnić każde wydarzenie kulturalne. Proponujemy Państwu następujące koncerty laserowe: 

Koncert muzyki elektronicznej

autorstwa MarioEl (Mariusz Kmieć) utrzymany w konwencji old school music electronic – nawiązujący swym klimatem do muzyki Vangelisa. Specjalnie zaprojektowana laserowa aranżacja wizualna do wykonywanych utworów tworzą fantastyczne efekty w połączeniu z bogactwem harmonii i brzmień instrumentarium elektronicznego najnowszej generacji.

Zespół Romantic Cover

„Streisand, Legrand i …. „ – koncert piosenek z repertuaru B. Streisand zespołu Romantic Cover w nowych aranżacjach. Na koncert składają się kompozycje jednego z największych kompozytorów muzyki filmowej M. Legranda oraz  piosenki z albumu „Guilty” B. Streisand i B. Gibba.

„W oscarowym nastroju„ –  koncert najpiękniejszych piosenek filmowych i oscarowych w scenografii laserowej  uzupełniony pokazem laserowym.

Koncert kolędowy  – koncert polskich kolęd i utworów świątecznych w pięknej aranżacji MarioEl i wzbogacony nastrojową scenografią laserową.