Propozycje

Chrześcijańskie dzieje Polski w laserach

”Chrześcijańskie dzieje Polski w laserach” to spektakl wizualno-muzyczny przedstawiający historię Polski i chrześcijaństwa polskiego od czasów chrztu Mieszka I do współczesności. Na tle muzyki polskiej autorzy przedstawiają ponad 100 obrazów i animacji laserowych połączonych z efektami laserowymi. Spektakl przeznaczony do prezentacji kościołach.

Muzyka klasyczna w laserach

niezwykły pokaz laserowy do najpiękniejszych fragmentów utworów m.in. L. van Beethovena, P. Czajkowskiego, E. Griega, G. Bizeta, G. Holsta, E. Elgara.

Czas 20 min.

Chopin w laserach

z okazji Roku Chopinowskiego jako jedyni w Polsce opracowaliśmy unikalny pokaz laserowy do utworów fortepianowych Fr. Chopina

czas 15 min.

Dzieje Polski w laserach

spektakl laserowy przygotowany na obchody świąt państwowych 3-maja, 11 listopada. Historia Polski przedstawiona w animacjach laserowych od Mieszka I po czasy współczesne.

Czas 25 min.

Sacred w laserach

naturalnie przestrzennym miejscem do wykonywania laserowych projekcji jest wnętrze kościoła. „Sacred w laserach” to interesująca propozycja połączenia wspaniałej muzyki sakralnej tworzonej na przestrzeni kilku wieków z aranżacjami laserowymi.

Czas 40 min.

Jan Paweł II – święty z polskiej ziemi 

połączenie  histori Polski z muzyką sakralną w animacjach oraz postacią Jana Pawła II i symbolami religijnymi. Pokaz laserowy jest  przeplatany fragmentami homilli papieża wygłoszonymi podczas pielgrzymek do Polski.

Czas 55 min.

Jackson w laserach

doceniając wielkie dokonania króla muzyki pop M.Jacksona przygotowaliśmy niezwykły pokaz do jego największych przebojów takich jak m. in. The girl is mine, Thriller, Human Nature, Earth Song.

czas 15 min.

Muzyka filmowa w laserach

muzyka filmowa to idealny repertuar nadający się do tworzenia bogatej wizualizacji laserowej. W pokazie wykorzystano fragmenty muzyki z filmów: Indiana Jones, Gwiezdne Wojny, Gladiator, Piraci z Karaibów, Titanic

czas 20 min.

electronica w laserach

autorskie utwory muzyki elektronicznej kompozycji MarioEl utrzymane w stylu old school electronic (Vangelis, Jarre).

czas 20 min.

Kolędy w laserach

pokaz laserowy z animacjami świątecznymi  do najpiękniejszych tematów christmas songs oraz polskich kolęd.

Czas 25 min.

Wesele w laserach

weselny pokaz laserowy to muzyczno-wizualna historia miłości przedstawiona w niezwykle bajkowej aranżacji laserowej z animacjami do fragmentów najpiękniejszych piosenek miłosnych.

Czas 25 min.